خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی به ۴۲ خدمت ارتقا یافت

خدمات غیر حضوری تامین اجتماعی به ۴۲ خدمت ارتقا یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا، میر هاشم موسوی روز پنجشنبه در حاشیه آیین بهره برداری هتلینگ بیمارستان شبیه خوانی کاشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی در دولت جدید و در طول یازده ماه گذشته توانست خدمات غیرحضوری این سازمان را از ۳۰ خدمت به چهل و دو خدمت ارتقا دهد که در این خصوص توسط وزارت ارتباطات مورد تقدیر قرار گرفت.

وی همچنین در خصوص توسعه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی، گفت:یکی از سیاست های اصلی سازمان، توسعه خدمات درمانیست که نمونه آن افتتاح پروژه توسعه هتلینگ و ارتقاء وضعیت بخش زنان و زایمان بیمارستان شبیه خوانی کاشان، با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال است و امیدواریم این کار وضعیت رشد جمعیت در استان اصفهان را بیشتر کند.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت:در بحث ایجاد، توسعه و ساخت جدید طرح های درمانی، پروژه های مطالعاتی و بررسی کارشناسی در دست اقدام است و سازمان بر اساس استانداردها و سطح بندی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در همه مناطق کشور و به ویژه کاشان،این طرح های توسعه را دنبال می کند.

وی با اشاره به پروژه های در دست احداث این سازمان، اظهار داشت:هم اکنون بیشتر از ۱۰۰ پروژه توسعه در حوزه ایجاد بیمارستان، درمانگاه، هتلینگ در دست احداث است و امسال بودجه ای بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان در بخش عمرانی برای این طرح ها پیش بینی شده است.

میر هاشم موسوی، همچنین با تقدیر از حمایت های دولت از سازمان تامین اجتماعی در خصوص پرداخت بدهی های خود، ادامه داد: در بودجه سال گذشته ۹۰ هزار میلیارد تومان، که بخش بزرگ آن در قالب واگذاری سهام ارزنده است، برای پرداخت این بدهی در نظر گرفته شد.

وی افزود:در سال جاری نیز مجدد همین مبلغ در بودجه پیش بینی شده است که در طول ماه‌های گذشته فرآیند واگذاری آن با مصوبه هیئت وزیران آغاز شده است.

به گزارش ایرنا افتتاح هتلینگ بیمارستان شبیه خوانی، دیدار با کارکنان تامین اجتماعی و مدیریت درمان منطقه کاشان از برنامه‌های سفر یک‌روزه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به این شهرستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.