خدمات مدافعان حرم در جامعه تبیین شود/شهید سردار همدانی افتخار این خطه

خدمات مدافعان حرم در جامعه تبیین شود/شهید سردار همدانی افتخار این خطه

به گزارش ایرنا، آیت‌الله «حبیب‌الله شعبانی موثقی» شامگاه چهارشنبه در دیدار با خانواده و همسر مکرمه شهید سرافراز سردار حاج حسین همدانی بر لزوم تربیت نسل جوان و انقلابی برای فعالیت در گام دوم انقلاب تاکید کرد.

وی اظهار داشت: شهید همدانی بارها بر لزوم تربیت نیروی جوان تاکید داشتند و لذا امروز باید برای رفع این خلأها و تربیت نیروهای جوان با الگو برداری از شهدا و منش شهید همدانی، به تربیت نسل جوان مشغول شویم.

وی با اشاره به اینکه گاهی از اوقات در اوایل حضور نیروهای مستشاری در سوریه حرف‌هایی به اشتباه نسبت به مدافعان حرم مطرح می‌شد تصریح کرد: امروز فضای عمومی جامعه به این درک رسیده که چه خدمات و جانفشانی‌هایی توسط مدافعان حرم انجام شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه مدافعان حرم خدمات و رشادت‌های بسیاری برای دفاع از اسلام و کشور به خرج داده‌اند خاطرنشان کرد: امروز همه ما مدیون ایثارگری های شهدای مدافع حرم هستیم و اگر وارد زندگی هر یک از این بزرگان شویم، شاهد عظمت‌های بسیاری خواهیم بود.

شهید همدانی افتخاری برای این خطه است

آیت‌الله شعبانی موثقی با بیان اینکه همدانی‌ها، ارادت ویژه‌ای نسبت به شهید همدانی دارند، تصریح کرد: شهید همدانی افتخاری برای این خطه است.

وی اظهار داشت: از مهم‌ترین ویژگی‌های شهید همدانی، این بود که هیچ‌گاه همدان را ترک نکرد و در سال‌هایی که خارج از همدان نیز مسئولیت داشت، بازهم نسبت به وضعیت فرهنگی و مجموعه‌هایی فعال در همدان، حساس بود.

در پایان امام جمعه همدان با اعطای هدیه‌ای معنوی از همسر شهید قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.