زائران قزوینی با ۲۱۴ دستگاه اتوبوس عازم مرز مهران شدند

زائران قزوینی با ۲۱۴ دستگاه اتوبوس عازم مرز مهران شدند

علیرضا معیری پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کار اعزام زائران حرم حسینی امسال از سوی این اداره کل و با هماهنگی های صورت گرفته از ۱۲ شهریورماه جاری به طور جدی آغاز و تا شب گذشته نیز هفت هزار و ۶۲۶ زائر توسط اتوبوس های پایانه مسافری قزوین به مرز مهران انتقال یافته اند.

وی با اشاره به اینکه پایانه مسافربری قزوین برای برگزاری هر چه شکوهنمد مراسم اربعین روزانه تا ۶۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران به مرز مهران درنظر گرفته اما در صورت تقاضا، براساس برنامه ریزی های صورت گرفته امکان افزایش این تعداد اتوبوس نیز وجود دارد.

معیری پور خاطرنشان کرد: با توجه به تعیین نرخ بلیت برای زائران از پایانه مسافربری قزوین تا مرز مهران، زائران در صورت هرگونه شکایت در خصوص نرخ های مصوب و همچنین نحوه خدمات دهی، افراد می توانند به دفتر نمایندگی این اداره کل مستقر در پایانه مسافربری مراجعه و یا با سامانه گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

به گفته این مسوول راهداری، نرخ های مصوب برای اتوبوس‌های ۲۵ نفره ۴۸۱ هزار تومان، ۳۲ نفره ۳۸۵ و برای اتوبوس‌های ۴۴ نفره نیز ۲۸۹ هزار تومان از قزوین به مرز مهران تعیین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.