مراکز توزیع مرسوله پست خوزستان روز جمعه فعال است

مراکز توزیع مرسوله پست خوزستان روز جمعه فعال است

به گزارش ایرنا مهران حموله با اشاره به افزایش ترافیک مرسوله‌های پستی در روزهای منتهی به پیاده روی عظیم اربعین حسینی بیان کرد: به منظور خدمت‌رسانی بهینه به زایران، مراکز توزیع مرسوله‌های پستی در خوزستان، فردا جمعه ۱۸ شهریور فعال هستند.

وی افزود: همچنین باجه‌های معطله مرکز خوزستان و شهرستان‌ها نیز برای تحویل گذرنامه زایران اربعین فردا فعال هستند و به مراجعه کنندگان خدمات رسانی می‌کنند.

حموله درخصوص توزیع گذرنامه‌های زایران اربعین در سطح خوزستان گفت: باتوجه به افزایش روزانه تعداد گذرنامه‌های وصولی، از مردم خواهشمندیم با دریافت پیامک در این رابطه، به مراکز پست مراجعه نکنند، زیرا پیامک صدور گذرنامه به معنای وصول آن به اداره کل پست استان نیست.

مدیرکل پست خوزستان ادامه داد: در همه واحدهای پستی توزیع اهواز، نوبت فوق العاده با همکاری کارکنان در قالب "نذر خدمت "دایر شده و گذرنامه‌ها در اسرع وقت به دست گیرندگان می‌رسد، بنابراین منتظر دریافت گذرنامه باشند و مراجعه به مراکز پست باعث ازدحام جمعیت خواهد شد.

حموله بیان کرد:ثبت نام زوار در سامانه سماح، بیمه مسافرتی در همه اداره ها، دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ict روستایی، توزیع گذرنامه ها، استقرار باجه‌های پستی در پایانه مرزی چذابه و همچنین نصب صندوق‌های پستی در طول مسیر طریق الحسین (ع) از خدمات پست در اربعین حسینی است.

۲۲۰ هزار نفر در خوزستان ، از ابتدای شروع ثبت نام زایران اربعین تاکنون، در سامانه سماح(سامانه حج و زیارت) نام نویسی کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.