هتلینگ بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان بهره‌برداری شد

هتلینگ بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان بهره‌برداری شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان روز پنجشنبه در این آیین گفت: بخش هتلینگ بیمارستان شبیه‌خوانی این شهرستان، با ارایه خدمات ویژه (VIP)، بالاترین استاندارهای خدمات درمانی همطراز با بهترین بیمارستان‌های کشور را به بیمه شدگان ارایه می‌دهد.
امیررضا آذرنوش با اشاره به اینکه تمامی هزینه‌های درمان و بستری در بخش ویژه بیمارستان شبیه‌خوانی برای بیمه‌شدگان بطور کامل رایگان است، افزود: در این بیمارستان تمامی خدمات زنان و زایمان، نوزادان و نازایی با بهترین امکانات و کادر درمان متخصص و مجرب به بیمه‌شدگان ارایه می شود.
وی خاطرنشان کرد: بیمارستان شبیه‌خوانی مجهز به اتاق‌های ۲ تخته با بهترین تهویه، امکانات، وسایل و تجهیزات جدید، سرویس‌های بهداشتی استاندارد، اتاق " LDR" (واحدهای تک نفره زایمان طبیعی با حضور همسر و همراه در کنار مادر باردار)، خدمات زایمان بی‌درد، کلاس‌های آمادگی زایمان برای مادران باردار، ارایه بسته‌های آموزشی، غربالگری بیماری‌های زنان و درمانگاه مامایی رایگان است.
مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان با اشاره به اینکه ماهانه، افزون بر ۲۰۰ زایمان در بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان انجام می‌شود، گفت: ۹۵ درصد کارکنان این مرکز تک تخصصی(بخش زنان و زایمان) را بانوان تشکیل می‌دهند.
آذرنوش با اشاره به اینکه بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان مجهز به مخزن اکسیژن با ظرفیت ۱۰ تُن است ،اظهار داشت: هزینه راه‌اندازی بخش هتلینگ بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان همراه با خرید مخزن اکسیژن،بیش از ۹۰ هزار میلیارد ریال است.

به گزارش ایرنا هتلینگ بیمارستان‌ها به کلیه اقدامات رفاهی و حتی ظاهری بیمارستان گفته میشود که میتوان از انواع مختلف برانکاردهها و تختها در بخشهای مختلف بیمارستان، مانند بستری ، تخت ویژه برقی یا مکانیکی ، زنان و زایمان ، اطفال، اندوسکوبی، سی پی ار یا احیا و …..نام برد.این طرح جزو طرح سلامت دولت و به دنبال ارتقای سطح خدماتی است، به طوری که بیمار به طور مستقیم با آن در ارتباط خواهد بود.
در بیمارستان شبیه‌خوانی کاشان خدمات درمانی زنان و زایمان، داخلی، غدد، قلب، نوزادان، بیهوشی، عفونی، جراحی، عمومی و دندانپزشکی ارایه می‌شود.
دیدار با کارکنان تامین اجتماعی و مدیریت درمان منطقه کاشان از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به این شهرستان است.
مدیریت درمان منطقه کاشان خدماتش را در حوزه درمان به نزدیک ۳۵۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ارایه می‌دهد.
مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان، تنها شهرستان کشور است که به صورت مستقل هم‌ردیف استان‌ها فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.