کشف ۵۰ میلیارد ریال انواع پارچه قاچاق در جنوب تهران

کشف ۵۰ میلیارد ریال انواع پارچه قاچاق در جنوب تهران

به گزارش ایرنا، سرهنگ کارآگاه هدایت بهرامی درباره کشف این میزان پارچه قاچاق در تهران اینگونه توضیح داد و اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، موفق به کشف تریلر حامل پارچه قاچاق در محدوده شهرری شدند.

وی تصریح کرد: عوامل پایگاه جنوب پلیس حین رصد محورهای مواصلاتی شهرستان ری، به یک دستگاه تریلر مظنون و در بازرسی‌های اولیه مشاهده شد مقادیر زیادی پارچه در تریلر موجود و پلاک نصب شده بر روی تریلر و مشخصات راننده مندرجه در پروانه گمرکی متفاوت و فاقد اسناد مثبته گمرکی بوده و در سامانه جامع تجارت ثبت نشده‌اند.

این مقام انتظامی افزود: کالاهای کشف شده شامل تعداد یک هزار رول پارچه بوده که پرونده‌ای درباره تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: با این شیوه و شگرد قاچاقچیان حرفه‌ای برای قاچاق و فرار از دست قانون و عدم پرداخت حق و حقوق دولتی اقدام به قاچاق کالا می‌کنند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق کالا موجب رونق تولید و کاهش بیکاری می‌شود و از اهم وظایف این پلیس است، به همین منظور از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های تلفن ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.