۲ خبر کوتاه انتظامی از استان همدان

۲ خبر کوتاه انتظامی از استان همدان

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "سلمان امیری" در تشریح جزییات این خبر گفت: با تلاش چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک، مشخص شد آنها قصد انتقال موادمخدر از استان "تهران" به استان همدان را دارند.

وی اضافه کرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری انتظامی شهرستان بهار، خودرو قاچاقچیان شناسایی و توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف کردند.

سردار امیری ادامه داد: همچنین در بازرسی از منزل و مخفیگاه متهم نیز ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

وی اظهار داشت: در این رابطه ۲ متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری نیز توقیف شد و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند.

دستگیری سارقان احشام در نهاوند

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در روستاهای شهرستان نهاوند، دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اخذ همه پرونده های ارجاعی و بکارگیری اقدامات و شگردهای پلیسی موفق شدند سارقان را که با ۲ دستگاه خودروی سواری با پلاک دستکاری شده اقدام به سرقت می کردند، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: هر چهار متهم غیر بومی و ساکن یکی از شهرهای استان همجوار نهاوند بوده که یک نفر آنها متواری که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

وی ادامه داد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۲۱ فقره سرقت احشام در سطح روستاهای نهاوند اعتراف کردند و پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و به دادسرا ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.