آمار روزانه کرونا در استان همدان؛ بدون فوتی و شناسایی ۲۸‌ بیمار جدید

آمار روزانه کرونا در استان همدان؛ بدون فوتی و شناسایی ۲۸‌ بیمار جدید

«علیرضا توقیری» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۸ بیمار بستری مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان شناسایی شدند و شمار بیماران بستری در بیمارستان های این استان به ۱۸۴ نفر رسید.

وی اظهار داشت: همچنین تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک و قطعی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۰ نفر است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان ادامه داد: در حال حاضر هفت بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه «آی. سی. یو» مراکز درمانی این استان بستری هستند.

به گفته توقیری، مجموع بیماران کرونایی شناسایی شده در استان همدان از ابتدای شیوع ویروس تاکنون به ۱۴۹ هزار و ۵۵۹ نفر رسیده است.

وی درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا نیز گفت: تاکنون سه میلیون و ۲۳۴ هزار و ۱۱۹ دُز واکسن کرونا (نوبت اول، دوم و یادآور) برای جامعه هدف در استان همدان تزریق شده است.

به گزارش ایرنا و براساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در خصوص رنگ بندی کرونایی استان همدان، شهرستان تویسرکان در وضعیت آبی، شهرستان‌های «بهار، نهاوند، ملایر، همدان و اسدآباد» در وضعیت زرد و «رزن، درگزین، فامنین و کبودرآهنگ» نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.