تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب برای رویارویی با قهرمان کشور آمادگی کامل دارد

تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب برای رویارویی با قهرمان کشور آمادگی کامل دارد

«سجاد اعظم» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از قرعه کشی لیگ برتر هندبال در روز ۱۵ شهریور خبر داد و افزود: امسال ۱۲ تیم در لیگ برتر به صورت رفت و برگشت با هم بازی می کنند و بر اساس قرعه کشی انجام شده تیم هندبال زاگرس در اولین دیدار میزبان سپاهان اصفهان است.

وی شرایط تیم را خوب ارزیابی کرد و در ادامه اظهار داشت: تیم هندبال زاگرس امسال با بهره مندی از بازیکنانی با انگیزه و کادر فنی مجرب شرایط بسیاری خوبی دارد و تمرینات این تیم در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر در شهرستان اسلام آبادغرب برگزار می شود.

مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس اسلام آبادغرب ضمن تشکر از استاندار کرمانشاه، آقای بخشی پور نماینده مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان، فرماندار و همه مسئولان و عامه مردم برای حمایت های همه جانبه از این تیم افزود : تیم های ورزشی همیشه با مشکلاتی مواجه می شوند اما حمایت های بسیار خوبی از سوی مسئولان انجام شده است که موجب تقویت انگیزه در بازیکنان و کادر فنی شده است.

اعظم با اشاره به اینکه تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب امسال با ۲۱ بازیکن و با میانگین سنی ۲۳ تا ۲۴ سال در لیگ برتر حضور دارد گفت : ورزش قابل پیش بینی است اما با قابلیتی که در بازیکنان و کادر فنی مشاهده می کنم به امید خدا حتما این تیم را در پایان لیگ برتر روی سکو خواهیم دید.

آکادمی باشگاه زاگرس در کشور حرف اول را می زند

وی در خصوص سالن تمرینی تیم هندبال زاگرس هم گفت: سالن شهید شهبازی اگر تجهیز شود قابلیت های بسیار خوبی دارد اما قرار است از محل مصوبات رییس جمهور این سالن مهیا شود که چند ماه طول می کشد لذا مجبوریم تا آن زمان بازی ها را در سالن انقلاب برگزار کنیم.

مدیرعامل باشگاه هندبال زاگرس اسلام آبادغرب با اشاره به اینکه ۶۰ درصد بازیکنان این تیم بومی و اهل شهرستان اسلام آبادغرب هستند، گفت: برای اینکه بتوانیم از تمام ظرفیت بازیکنان بومی استفاده کنیم، آکادمی باشگاه زاگرس در رده های سنی نونهالان و نوجوانان از ساعت ۱۵ تا ۱۹ هر روز زیر نظر یک مربی حرفه ای کار می کند.

وی در ادامه اظهار داشت : هم اکنون سه تیم نونهالان باشگاه زاگرس و در بهترین شرایط تمرینی در حال فعالیت هستند و این آکادمی در کشور حرف اول را می زند بطوریکه در چند سال آینده همه اعضای تیم بزرگسالان را تشکیل می دهند و ما مجبور نیستیم بازیکنان خارج از استان را جذب کنیم.

اسلام آباد غرب با بیش از ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۰۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.