فروش بلیط اتوبوس به مقصد مرزهای عراق در مشهد متوقف شد

فروش بلیط اتوبوس به مقصد مرزهای عراق در مشهد متوقف شد

محسن داوری روز جمعه و در پایان جلسه کمیته حمل و نقل زائران اربعین حسینی که با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این کمیته مصوب شد تا به افرادی که بلیط به مقصد مهران را گرفته‌اند و امروز عازم می‌شوند با توجه به مسدود بودن مرزها و احتمال جلوگیری از تردد آنها اطلاع رسانی لازم صورت گیرد تا سفر خود را کنسل کرده و هزینه بلیط خود را به صورت کامل دریافت کنند.
نماینده ویژه استاندار برای ایجاد هماهنگی در تردد زائران حسینی گفت: همچنین مصوب شد زائران کشور افغانستان از سمت تایباد، مستقیم به سمت مرزهای کشور عراق با استفاده از ناوگان اتوبوسی و خودروی ون از کشور افغانستان، راهی شوند و به سمت مشهد حرکت نکنند.
داوری افزود: همچنین برای جابجایی مسافران در سطح استان خراسان رضوی نیز با هماهنگی صورت گرفته برای این کار از ناوگان شهری استفاده خواهد شد.
وی اضافه کرد: در صورت باز شدن مرزها، نحوه خدمت رسانی مجدد به زائران حسینی ، در کمترین زمان ممکن اطلاع رسانی می‌شود.
فرماندار مشهد گفت: از زمان حضورم به عنوان نماینده استاندار برای تردد زائران حسینی، تا ظهر روز پنجشنبه ۶۵ هزار بلیط برای تردد جاده ای، ریلی و هوایی به سمت مرزهای ایران و عراق صادر شده است و این در حالی است که آمار ترددهای خودروهای شخصی در این آمار لحاظ نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.