مدیر تیم تکواندو هگمتانه: هدف از حضور در لیگ برتر شکوفایی استعدادها است

مدیر تیم تکواندو هگمتانه: هدف از حضور در لیگ برتر شکوفایی استعدادها است

امید رحیمیان روز جمعه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: حضور در این مسابقات که بهترین‌های کشور شرکت کرده‌اند، قطع به یقین کمک شایانی به رشد و پیشرفت استعدادهای نوجوان استان همدان خواهد کرد.

وی اضافه کرد: تکواندو از رشته‌های محبوب در بین نوجوانان و جوانان همدانی است و از این رو تصمیم به حضور در لیگ برتر کشور گرفتیم.

رحیمیان خاطرنشان کرد: رویکرد ما کمک به شکوفایی استعدادهای نخبه تکواندو نوجوانان استان همدان است و این روند را ادامه می‌دهیم.

وی با اشاره به نتایج تیم پیشرو هگمتانه در لیگ برتر تکواندو نوجوانان کشور گفت: در رقابت‌های لیگ برتر تکواندو نوجوانان ایران، تیم پیشرو تمدن هگمتانه با کسب ۲ پیروزی گام اول را محکم برداشت.

مدیرعامل پیشرو تمدن هگمتانه افزود: تیم ما در گروه اول مسابقات لیگ برتر تکواندو نوجوانان قرار دارد و در بازی نخست این رقابت‌ها با آکادمی موفقیت اهواز موفق به برتری ۹ بر یک شد.

وی افزود: تیم پیشرو هگمتانه در دیدار دوم خود در این رقابت‌ها برابر تیم قدرتمند لوازم خانگی کن قهرمان دوره گذشته قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر یک شکست خورد اما در بازی سوم برابر گچساران ۱۰ بر صفر پیروز شد.

رحیمیان با اشاره به بهره مندی از تجربه و سابقه مربیان سازنده تکواندو همدان در تیم پیشرو هگمتانه یادآور شد: حسین همایونی، جواد خاوری، احسان افراسیابی، مجید دیبافر، حامد قدردان، محمد نجمی عنوان مربی و شورای فنی در تیم فعالیت دارند.

سه هزار تکواندوکار در استان همدان فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.