مسابقات تنیس کشور در کیش آغاز شد

مسابقات تنیس کشور در کیش آغاز شد

مدیر برگزاری مسابقات قهرمانی رده های سنی تنیس کشور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسابقات در ۲ بخش دختران و پسران در رده های سنی ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال از امروز جمعه ۱۸ تا دوشنبه ۲۸ شهریور در مجموعه زمین های تنیس المپیک کیش برگزار می شود.
مهران قدسی با بیان اینکه کیش در این مسابقات میزبان سومین دوره رقابت های تنیس کشور در سال جاری است افزود: ۵۳۰ ورزشکار شامل ۳۸۰ پسر و ۱۵۰ دختر در این مسابقات برای کسب برترین رتبه های پنج رده سنی باهم رقابت می کنند.
وی اضافه کرد: همچنین قرار است همزمان با برگزاری مسابقات رده های سنی ، دومین ارزیابی ارزیابی تیم های ملی ۱۰ ، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ سال نیز زیر نظر مربیان تیم های ملی انجام شود.
قدسی با بیان اینکه کسب امتیازات در این مسابقات در رنکینگ ملی شرکت کنندگان ثبت می شود یادآور شد: رتبه های برتر هر رده سنی ۲۲۵ امتیاز کسب می کنند.
رقابت‌های قهرمانی رده های سنی از مجموعه مسابقات جزیره تنیس به عنوان یک ایده مشترک بین فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی و سازمان منطقه آزاد کیش با هدف حمایت از ورزش قهرمانی برگزار می شود.
۱۲ رویداد بزرگ ملی و بین المللی تنیس از نیمه شهریورماه تا پایان بهمن امسال با حضور گسترده جامعه تنیس کشور در سطح ملی و تنیسورهای مطرح بین المللی در قالب رویداد جزیره تنیس در کیش برگزار خواهد شد.
مسابقات رده سنی ۱۰ تا ۱۸ سال پسران و دختران، تور تنیس زیر ۱۴ سال و زیر ۱۶ سال آسیا، مسترز بین المللی پیشکسوتان، فیوچرز ۱۵ هزار دلاری، جام حذفی آقایان و بانوان و تور جهانی زیر ۱۸ سال از جمله رقابت های برنامه ریزی شده جزیره تنیس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.