مسابقات پومسه دختران استان اردبیل به میزبانی خلخال برگزار شد

مسابقات پومسه دختران استان اردبیل به میزبانی خلخال برگزار شد

سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال روز جمعه در حاشیه برگزاری این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: مسابقات انتخابی پومسه بانوان استان اردبیل با حضور ۶۵ پومسه کار از شهرستان‌های مختلف این استان، به مناسبت بزرگداشت روز جهانی تکواندو در سالن تکواندو محمود جعفرزاده شهرستان خلخال برگزار شد.

رقیه زاد مهر اظهار داشت: در پایان مسابقات پومسه کمربندهای قرمز زیر ۱۲ سال ریحانه شهبازی از اردبیل، صحرا شاد از خلخال و صبا پوره از خلخال و پرستو بخشی اردبیل به ترتیب صاحب مقام اول تا چهارم شناخته شده و معرفی شدند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال اضافه کرد: در گروه سنی ۱۲ تا ۱۴ سال ستایش محیطی از خلخال، سما قاسمی از اردبیل، زینب داداشی اردبیل و هدیه مرادی از مشگین شهر به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا چهارم این مسابقات شدند.

وی بیان کرد در گروه سنی ۱۵ تا ۱۷ سال دختران و بانوان پومسه کار استان اردبیل نیز غزل حسنی از خلخال، سودا محمودی از خلخال، آی‌ناز صاحب از اردبیل و ساناز درویشی از خلخال به ترتیب مقام اول تا چهارم این گروه سنی را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در مسابقات پومسه کمربندهای مشکی به بالای بانوان استان اردبیل ودر گروه سنی زیر ۱۲ سال نیز محدثه رضایی از مشگین‌شهر، النا سلیمانی از اردبیل، یسنا سلوت از اردبیل و زهرا علیزاده از شهرستان مشگین‌شهر به ترتیب صاحب مقام اول تا چهارم شدند.

زادمهر ادامه داد: در گروه سنی ۱۲ تا ۱۴ سال کمربندهای مشکی انوان استان اردبیل نیز غزل پناهی از اردبیل، ثنا نور اقدم از خلخال، ثنا خلعتبری از مشگین شهر و نسا نظمی از خلخال مقام اول تا چهارم را کسب کردند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: در گروه سنی ۱۵ تا ۱۷ سال این مسابقات، تارا درویشی از خلخال، محدثه نیک خواه از خلخال

، زهرا محمدی از اردبیل و السانا زارع پور اردبیل موفق به کسب عناوین اول تا چهارم شدند.

زاد مهر گفت: در پایان رقابت‌های بانوان پومسه کار بالای ۱۸ سال استان اردبیل نیز مریم جعفرزاده از مشگین‌شهر، محدثه رجبی از خلخال، کیمیا دانشور از اردبیل و شهربانو کشاورزپور از خلخال به ترتیب به عنوان نفرات اول تا چهارم این مسابقات شناخته شدند.

وی اظهار داشت: در بخش مسابقات پومسه ابداعی نیز زهرا محمدی از اردبیل، هانیه هژبری از اردبیل مقام اول تا دوم این مسابقات را کسب کردند.

زادمهر با تقدیر از همه دست اندرکاران برگزاری این مسابقات اظهار کرد: همچنین در این مسابقات سمیه رئوفی (خلخال) به عنوان داور نمونه معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.