نماینده ولی‌فقیه در لرستان: زایران حسینی از جایگاه و منزلت ویژه‌ای در قیامت برخوردار هستند

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: زایران حسینی از جایگاه و منزلت ویژه‌ای در قیامت برخوردار هستند

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم‌آباد اظهار کرد: اجتماع بزرگ اربعین به معنای پیوند با پیام امام حسین (ع) می‌باشد که باید برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم کمک کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب ملت ایران و ایستادگی در برابر زورگویان عالم به تاسی از قیام امام حسین (ع) صورت گرفت افزود: اکنون درخت انقلاب تنومند شده است و نظام مقدس جمهوری اسلامی هر روز در حال قوی شدن است.

وی تصریح کرد: از ابتدای انقلاب دشمنان با حاکمیت دین مخالف بودند و گاهی با جنگ ظاهری و پنهان به مقابله با جمهوری اسلامی می پرداختند و اکنون جنگ نرم را در پیش گرفته اند که باید هوشیار باشیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان ادامه داد: مقام معظم رهبری همواره فرموده‌اند اگر در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان کشته شوم احساس میکنم که در راه خدا کشته شده‌ام و این ضرورت برای هوشیاری در مقابله با توطئه دشمنان را به ما گوشزد می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی با اشاره به ۱۹ شهریور ارتحال آیت‌الله طالقانی و ۲۰ شهریور شهادت آیت‌الله مدنی به دست منافقین بیان کرد: عموم مردم از معنویت آیت الله مدنی بهرمند شده و اسوه اخلاق بوده و آثار معنوی این حضور در جامعه را مشاهده می‌کنیم. همچنین این دو بزرگوار برگ های درخشانی از تاریخ نماز جمعه را به یادگار گذاشتند.

وی با اشاره به نهمین سالگرد ارتحال آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی گفت: ایشان از یاران امام و رهبری و شخصیت علمی و معنوی با مجاهدت های علمی بوده و صاحب کرسی تدریس و نامی شناخته شده در حوزه علمیه قم است و در تبلیغ دینی هم فعال بوده و در مبارزه قبل و بعد از انقلاب همواره مورد اعتماد نظام بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.