۹۳ درصد کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استان همدان ثبت سفارش شد

۹۳ درصد کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استان همدان ثبت سفارش شد

به گزارش روز جمعه ایرنا از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، «محمود نقوی» افزود: در رشته های فنی و حرفه ای بیش از ۷۳ درصد و کاردانش ۶۳ درصد ثبت سفارش انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که تاکنون اقدام به ثبت سفارش کتاب درسی نکرده‌اند، می‌توانند از طریق سامانه irtextbook.ir، میان پایه ها تا ۱۷ شهریور ماه و ورودی پایه های اول ابتدایی، هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم تا پایان شهریور ماه نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه ثبت سفارش کتب درسی برای دانش آموزان میان پایه (دوم تا ششم ابتدایی، هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم) از ۲۸ فروردین آغاز شد و تا ۳۱ خردادماه ادامه داشت، تصریح کرد: ثبت سفارش کتب درسی برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه از پنجم تیرماه شروع شده و تا پایان شهریور ادامه دارد.

نقوی اظهار داشت: باتوجه به پیگیری های به عمل آمده و تلاش مسوولان در ثبت سفارش کتب درسی، تا این مرحله استان همدان عملکرد مطلوبی را به ثبت رسانده است.

وی گفت: در این مرحله مناطق درگزین، ناحیه یک، خزل و ناحیه ۲ به عنوان مناطق برتر در ثبت سفارش کتب درسی عمل کرده اند و امید است با تلاش و همکاری در سراسر استان بتوانیم در پایان شهریور شاهد کسب رتبه برتر برای استان همدان باشیم.

استان همدان ۳۰۷ هزار دانش آموز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.