آغاز محوطه‌سازی پاسگاه محیط بانی “گرین” و چند خبر کوتاه لرستان

آغاز محوطه‌سازی پاسگاه محیط بانی “گرین” و چند خبر کوتاه لرستان

به گزارش ایرنا معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان اظهار کرد: این طرح با ۱۳۲ میلیون تومان اعتبار بصورت پیمانی به پیمانکار واگذار و در حال اجرا می باشد.

محمد حسین سپهوند گفت: با اجرای این طرح سطح حفاظتی پاسگاه محیط‌بانی گرین افزایش یافته و امنیت محیط داخلی پاسگاه تامین خواهد شد.

وی افزود: پاسگاه محیط‌بانی گرین به منظور حفاظت از گونه‌های حیات وحش و زیستگاه منطقه شکار صید ممنوع چهار شاخ گرین نقش موثری خواهد داشت و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این منطقه در آینده نزدیک به شبکه پایش هوشمند و آنلاین که در سطح مناطق تحت مدیریت در حال اجراست مجهز خواهد شد.

گردهمایی شوراهای اسلامی مراکز استان ها در خرم‌آباد برگزار می‌شود

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: گردهمایی مراکز پژوهشی و مطالعات راهبردی شوراهای اسلامی مراکز استان ها مهرماه امسال در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

مجید دریکوند اظهار کرد: این رویداد مهم فرهنگی، روزهای هفتم و هشتم مهرماه سال جاری، با حضور اعضای هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، اساتید این حوزه و رؤسای مراکز پژوهش ۱۸ استان سراسر کشور و مراکز عالی استان ذر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی گفت: این گردهمایی با هدف برگزاری کارگاه های آموزشی، بازدید از بافت های تاریخی شهر خرم آباد، بازدید از ۳۲ پروژه عمرانی، بازدید از بام پشت بازار و پاگر خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این گردهمایی، یک رویداد مهم ملی است که برای اولین بار در حوزه شورای اسلامی و شهرداری این شهر، با تلاش رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر اجرا می شود و با توجه به اهمیت آن، باید با برنامه ریزی دقیق با در نظر گرفتن ابعاد گسترده این گردهمایی، تمام تلاش خود را به کار گیریم.

اعزام گروه های شرکت برق لرستان به ایلام

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: ۲ اکیپ این شرکت در راستای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی در ایلام خدمت‌رسانی می‌کنند.

مهران امیری اظهار کرد: تاکنون ۲ تیم که متشکل از تیم پنج نفر بصورت خط گرم در استان ایلام مستقر و نسبت به تعمیرات و ارائه خدمات سرویس اقدام می کنند و همچنین تیم سه نفره در مرز مهران مستقر شده و نسبت به تامین برق موکب های آن منطقه‌ اقدام خواهند کرد.

وی افزود: علاوه بر این ۲ اکیپ عملیاتی اعزامی ، ۲ دستگاه ژنراتور ۸۰kva و ۱۰۰kva شرکت توزیع در نقاط حساس و به عنوان پشتیبان و بصورت امانی در مناطق مرزی مهران نصب شده است.

وی گفت: تمام خدمات رسانی در راستای ارائه خدمت به زائرین اربعین حسینی انجام خواهد گرفت و این خدمات تا بعد از پایان راهپیمایی روز اربعین ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد:در راستای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی شرکت توزیع نیروی برق لرستان به عنوان یکی از شرکت های معین شرکت توزیع نیروی برق ایلام انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.