توصیه فرمانده سپاه کردستان به مردم: از حضور در تجمعات غیرقانونی خودداری کنید

توصیه فرمانده سپاه کردستان به مردم: از حضور در تجمعات غیرقانونی خودداری کنید

به گزارش ایرنا، سردار سید صادق حسینی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در سنندج افزود: ایجاد نا آرامی و برگزاری تجمع خواسته دشمن است مردم بدانند دشمن هیچگاه دنبال امنیت ما نیست.

وی گفت: تا امنی ها به کسب و کار مردم ضربه می زند و زندگی مردم را دچار اختلال می کند.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرام فر کردستان افزود: این حادثه مورد تایید هیچکس نبود عمدی در کار نبوده و شاهد موضوع گیری صریح مسیولین در این زمینه بودیم.

او به اظهار همدردی مقامات با خانواده مرحوم امینی پرداخت و گفت: رییس جمهوری و رییس قوه قضاییه دستور رسیدگی صادر کرده اند رییس جمهور همچنین به مدت ۱۷ دقیقه با خانواده اظهار همدردی کرد که بیانگر اهمیت این حادثه برای نظام است.

وی گفت: در استان هم به اتفاق استاندار و مسیولان در مجلس ختم و همچنین منزل مرحومه برای عرض تسلیت حضور پیدا کردیم.

سردار حسینی افزود: دشمنان انقلاب از این موضوع سواستفاده کرده و می کنند حجاب و عفاف یک مسأله دینی است دشمن تلاش کرد موج سواری کند اما موفق نشد.

به گفته وی دشمن تمام تلاش خود را برای ایجاد نا آرامی به کار گرفت اما با هوشیاری مردم موفق نبود هرچند اتفاقات و تجمعاتی غیر قانونی برگزار شد.

وی از اولیا خواست که فرزندان به ویژه نوجوانان خود را در این موضوع هدایت کنند و صف خود را از دشمن خدا کنند.

به گفته وی دشمن از مهمان نوازی مردم کردستان در اربعین خشمگین بود و دنبال ضربه زدن بود و این موضوع را بهانه کرد.

وی با اشاره به فوت شلیر رسولی ، بانوی عفیفه مریوانی در چند روز گذشته گفت: چرا در این حادثه که توسط یک ارازل صورت گرفت کسی بیانیه صادر نکرد.

رشادت های دفاع مقدس با زبان هنر و رسانه برای مردم تبیین شود

وی در ادامه از استان کردستان به عنوان استان مجاهدت های خاموش نام برد و گفت: نقش و جایگاه رسانه ای به عنوان سرباز جنگ نرم یک واقعیت است و در اذهان عمومی تاثیر فوق العاده ای دارد.

وی ادامه داد: استفاده از رسانه، سلاحی اثرگذار در مبارزه با جهالت و استکبار است و رسانه ها به عنوان فرمانده هان جنگ نرم در راستای جهاد تبیین و روشنگری حقایق اثرگذار خواهد بود.

سردار حسینی افزود: صحنه گردانی در نبرد سنگین حق علیه باطل از وظایف خبرنگاران است و مطمئنیم در این نبرد برتری با شماست.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اهداف انواع جنگ ها در طول تاریخ گفت: در دوران دفاع مقدس با رهبری حضرت امام(ره) و توان دفاعی کشور ، تمامی سناریوها شکست خورد و اکنون به کشوری قدرتمند و اثرگذار در جهان تبدیل شدیم.

وی افزود: قدرت رزمندگان اسلام با الگوی گیری از مجاهدان و رهبری حضرت امام باعث شکست دشمن شد پیروزی در دفاع مقدس تلفیقی از ایمان و حضور انقلابی و روحیه و شادابی بود.

این مقام ارشد نظامی استان کردستان گفت: مقاومت ملت، همبستگی ملی و تقویت روحیه که در جامعه موثر است از دیگر دستاوردهای دفاع مقدس است.

سرهنگ مومنی مسئول روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان هم در این نشست از اصحاب رسانه به عنوان سربازان جنگ نرم نام برد و از خبرنگاران قدردانی کرد.

این خبر تکمیل می شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.