رنگرز: برای ادای دین به کشتی آمدم/ امیدوارم زمینه بازگشت بنا فراهم شود

رنگرز: برای ادای دین به کشتی آمدم/ امیدوارم زمینه بازگشت بنا فراهم شود

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، حسن رنگرز سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی در اولین مصاحبه خود در این سمت، اظهار داشت: خدا را شاکرم که این توفیق را دارم که به عنوان یک عضو کوچک از جامعه‌ کشتی بعنوان خادم در خدمت این عزیزان هستم.

وی ادامه داد: دو سال ماموریت بنده در ورزش استان مازندران امروز به پایان رسید و جا دارد از حمایت های موثر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و همراهی صمیمانه سید محمود حسینی‌پور استاندار مازندران قدردانی کنم.

رنگرز عنوان کرد:‌ امیدوار هستم که مردم نجیب استان مازندران دو سال نوکری بنده را بعنوان کوچکترین عضو جامعه بزرگ ورزش استان پذیرا باشند و برای عزیزی که مسئولیت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بعنوان استان برترکشور در ورزش عهده‌دار می‌شود، آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بیان کرد: باورم این بود و هست که هرچه داریم از کشتی است و همه ما به کشتی دین داریم و هرجایی که کشتی به وجود ما نیاز دارد بایستی بعنوان یک سرباز و یک خادم هرآنچه داریم در طبق اخلاص بگذاریم و درخدمت باشیم.

وی افزود: جا دارد صمیمانه از همه خدمات و افتخارات بی نظیر محمد بنا تقدیر و تشکر کنم. در چند روز گذشته خیلی تلاش کردم بعنوان شاگرد ایشان خدمت برسم و کسب رخصت بکنم و از همین جا هم کسب رخصت می‌کنم و امیدوارم که زمینه بازگشت ایشان در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شود و قطعا بنده امانت دار این مهم خواهم بود و هرموقع که او اراده کردند قدمشان را بعنوان بزرگ کشتی فرنگی روی چشم خواهم گذاشت و از او تقاضا دارم که مجموعه کشتی فرنگی را از تجارب گرانبها و مشاوره‌های خود بی‌نصیب نکنند و منت ایشان را می‌کشیم و می دانم که قلب ایشان برای کشتی می‌تپد و ما هم بعنوان یک شاگرد راه ایشان را ادامه خواهیم داد.

رنگرز گفت: از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و حمید سوریان اسطوره کشتی فرنگی ایران صمیمانه قدردانی می‌کنم که این فرصت مغتنم را برای کوچترین عضو از خانواده بزرگ کشتی فرنگی فراهم کردند و امیدوارم که در بضاعت خودم ادای دین کنم و با کمک خانواده خوب کشتی فرنگی کشور بتوانیم اتفاقات قشنگ را برای کشتی ایران رقم بزنیم و از همه خوب مردم کشورم التماس دعا دارم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: به هر شکل بنده بایستی روزهای آتی شرایط تغییر و تحول را در ورزش استان مازندران فراهم کنم و طبیعی است که چند روزی را درگیر خواهم بود، ولی با توجه به اینکه رقابت‌های امیدهای جهان را در پیش داریم با فوریت کار را دنبال کرده و تا پایان هفته جاری اولین اردوی تیم فرنگی امید را برگزار می‌کنیم و با توجه به ضیق وقت دو اردو را به لحاظ فنی می‌توانیم برگزار کنیم و امیدواریم حضور شایسته‌ای را در این رقابت‌ها به مانند دو سال اخیر داشته باشیم.

وی در پایان گفت: از همه مردم خوب مازندران و همه ی کسانی که همکاری با من داشتند چه در اداره کل و هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران صمیمانه قدردانی می‌کنم و هرآنچیزی که اتفاق افتاد که خوب بود ماحصل تلاش این عزیزان بود و اگر هم قصوری بود متوجه بنده بوده است و از همه حلالیت می طلبم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.