پولادگر: کلاس ایران در هندبال جهانی شده است

پولادگر: کلاس ایران در هندبال جهانی شده است

به گزارش ایرنا، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون هندبال با حضور سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، مهین فرهادی‌زاد به عنوان نایب رییس کمیته ملی المپیک، آرش فرهادیان بابادی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش و جوانان، روسای هیئت‌های هندبال استان‌ها و دیگر اعضای مجمع امروز (سه‌شنبه) در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال پس از ارائه گزارش عملکرد فدراسیون هندبال در سال ۱۴۰۰ به دستاوردهای مهم هندبال ایران در مدت زمان اخیر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با همراهی، حمایت و همدلی اعضای خانواده بزرگ هندبال کشور به توفیقات ارزشمندی دست یافته‌ایم که از جمله آنها راهیابی هفت تیم ملی به مسابقات جهانی است.

وی افزود: با همه مشکلات ناشی از مسائل مالی و همچنین کرونا در سال گذشته توانستیم عملکرد خوبی در هندبال داشته باشیم. تمامی تلاش ما در مجموعه فدراسیون هندبال سربلندی این رشته و خانواده بزرگ هندبال کشور بوده و بسیار خوشحالیم که هندبال در ریل موفقیت قرار گرفته است.

همچنین پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت‌های هندبال ایران در مدت زمان اخیر اظهار کرد: خوشبختانه شاهد آن هستیم که بیشتر موفقیت‌های هندبال کشور در رده سنی پایه رخ داده و باید گفت بهمن فدراسیون هندبال راه افتاده و این موفقیت‌ها همه را وادار به تحسین و تقدیر خواهد کرد.

وی افزود: موفقیت‌های اخیر با برنامه‌ریزی درست رخ داده و نمی‌توان آن را به شانس یا اتفاق ربط داد. کسب هفت سهمیه جهانی نشان از برنامه‌ریزی درست و استراتژی خوبی دارد. نباید نگران بالا رفتن توقعات از فدراسیون هندبال بود زیرا هندبال ایران در مسیر خوبی قرار گرفته که در آیند منجر به موفقیت‌های چشم‌گیری خواهد شد.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در حال حاضر فدراسیون هندبال مسئولیت سنگینی دارد، افزود: حفظ و نگاه‌داشت بازیکنان رده‌های سنی پایه بسیار حائز اهمیت است تا این بازیکنان در آینده بتوانند کسب افتخار کنند. خدا را شکر صندوقچه فدراسیون هندبال پر است و با برنامه‌های صورت گرفته صاحب افتخارات بزرگی در این رشته ورزشی شده‌ایم.

پولادگر خاطر نشان کرد: کلاس ما در هندبال جهانی شده است و باید جهانی فکر کنیم و برای کسب سکوهای جهانی گام برداریم. عزم جناب آقای پاکدل در سال‌های آینده این باشد که همه چیز را جهانی ببیند. ما در حال حاضر فراتر از آسیا هستیم و به عبارت بهتر از سطح آسیا پرواز کرده‌ایم و باید جهانی نگاه کنیم تا بدرخشیم.

او با اشاره به جهانی شدن تیم‌های زنان در سال گذشته، اظهار کرد: افتخار بسیار بزرگی است که در دنیا تنها کشوری هستیم که در هر سه رده بانوان یعنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان جهانی شده‌ایم و این سند افتخار برای جمهوری اسلامی ایران و ورزش کشور است.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان خطاب به رئیس فدراسیون و اعضای مجمع اظهار کرد: از زحماتی که برای موفقیت هندبال کشیده‌اند، تشکر می‌کنم. مسیر دشواری را در پیش دارید اما افق هندبال ایران روشن است و سبب سربلندی برای ایران و ورزش کشور خواهد شد.

در مجمع سالیانه فدراسیون هندبال گزارش خزانه‌دار، حسابرس و بازرس فدراسیون نیز برای اعضای مجمع قرائت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.