۱۰ هزار رزمنده سال‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری تجلیل می‌شوند

۱۰ هزار رزمنده سال‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری تجلیل می‌شوند

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا، محسن حسین‌میرزایی در شورای اطلاع‌رسانی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد:آیین تجلیل از رزمندگان استان همزمان با سراسر کشور ۳۰ شهریورماه برگزار می‌شود و به صورت نمادین این آیین در دانشگاه شهرکرد در این روز برگزار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی گفت: رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی به‌ منظور جلب اعتماد خانواده‌ها برای آموزش حضوری دانش‌آموزان و دانشجویان تلاش کنند.

به گفته وی، رسانه‌ها و مسوولان روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان نسبت به اطلاع‌رسانی و انعکاس اخبار مرتبط با مناسبت‌های پیش‌رو مانند عزاداری‌های دهه آخر ماه صفر، هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها اقدام کنند.

وی با اشاره به برگزاری حضوری مدارس و دانشگاه‌ها پس از ۲ سال شیوع ویروس کرونا افزود: ایجاد فضایی ایمن از لحاظ بهداشتی، آموزشی، فرهنگی و پرورشی مورد توجه مسوولان مرتبط با تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان باشد.

حسین‌میرزایی تصریح کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید از تمامی دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری بازدید و وضعیت امکانات، تجهیزات، خوابگاه‌ها، کتابخانه‌ها، کارگاه‌ها، فضای فیزیکی و سلف‌سرویس در مراکز آموزش عالی استان بررسی شد.

وی یادآور شد: مدیران، مسوولان، استادان و آموزگاران دانشگاه‌ها و مدارس چهارمحال و بختیاری رفتار مناسب با دانشجویان و دانش‌آموزان را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حسین‌میرزایی تاکید کرد: برگزاری رژه موتوری و آیین عطرافشانی گلزار شهدا از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس سال‌جاری در چهارمحال و بختیاری به‌شمار می‌رود.

وی یادآور شد: تلاش‌های اعضای شورای اطلاع‌رسانی چهارمحال و بختیاری برای انعکاس خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت سیزدهم همزمان با هفته دولت سال‌جاری مطلوب، قابل قدردانی و همراه با اُمیدآفرینی در جامعه بود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری نیز گفت: اثرگذاری فضای مجازی در زندگی مردم وجود دارد و مشهود است.

شهرام خواجوی در خصوص وظایف دستگاه‌های اجرایی در خصوص عفاف و حجاب تاکید کرد: بیش از ۳۰۰ وظیفه در حوزه عفاف و حجاب به دستگاه‌های اجرایی اعلام و بر اجرای آن تأکید شده است.

وی افزود: ارزیابی اماکن عمومی و تجلیل از نُخبگان حوزه عفاف و حجاب در دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته است.

خواجوی تصریح کرد: تمامی مسوولان دستگاه‌های اجرایی موظفند تا برای بهبود فضای کنونی ادارت نسبت به اعمال سیاست‌ها و برنامه‌های حوزه عفاف و حجاب اقدام کنند.

وی یادآور شد: توجه به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص جهاد تبیین می‌تواند به اجرایی شدن بهتر اهداف و برنامه‌های حوزه عفاف و حجاب کمک کند.

خواجوی تاکید کرد: ارتقای کمی و کیفی آگاهی مسئولان دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری از وظایف دستگاهی خود نسبت به حوزه عفاف و حجاب در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری در سال‌های دفاع مقدس بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.