استفاده از نیروهای بومی رویکرد استان همدان در انتصابات است 

استفاده از نیروهای بومی رویکرد استان همدان در انتصابات است 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی فرمانداری فامنین «مسلم مخفی» در آیین معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان فامنین افزود: در ۷۵ مورد از انتصابات در استان همدان بیش از ۹۰ درصد نیروی بومی بودند.

وی خاطرنشان کرد: در بحث رویکردهای مدیریتی تجربه از علم بهتر است و مدیریت جوانگرایی این نیست که از ظرفیت مدیران دیگر استفاده نشود.

مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری همدان با اشاره به هفته دفاع مقدس ابراز امیدواری کرد: با تمسک به فرهنگ غنی دفاع مقدس و حرکت های مجاهدانه بتوانیم فعالیت های خوبی برای حل مشکلات و توسعه همه جانبه کشور داشته باشیم.

مخفی اظهار داشت: دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۰ در شرایطی امور کشور را در دست گرفت که به اذعان منتقدین دولت، شرایط بسیار سختی بود و این مشکلات حاصل سه مساله کرونا، تحریم ها و مدیریت های ناکارآمد بود.

وی افزود: دولت معطل مذاکرات نشد و در بحث سیاست خارجی ارتباط با همسایگان را در دستور خود قرار داد.

مخفی با بیان اینکه در حوزه مسائل اجتماعی آسیب پذیر هستیم که روزبه روز نیز بیشتر می شود خاطرنشان کرد: این غفلت به آموزش و تعلیم و تربیت بر می گردد و مسئولان از کار فرهنگی غافل نشوند و باید ارتباط بین مسئولان و مردم بیشتر شود.

«صمد جلیلوند» فرماندار شهرستان فامنین نیز با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: این هفته فرصت مناسبی برای انتقال مفهوم ایثار و شهادت به نسل جوان و فرصتی برای تجلیل از ایثارگریهای شهدای دفاع مقدس است.

در این آیین « یاسر نظام الاسلامی» به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فامنین منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.