انوشیروانی: المپیاد استعدادهای برتر فرصتی برای ساخت نسل طلایی است

انوشیروانی: المپیاد استعدادهای برتر فرصتی برای ساخت نسل طلایی است

به گزارش ایرنا، سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری در خصوص برگزاری سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اظهار داشت: فدراسیون وزنه‌برداری با همکاری استان‌های میزبان این رویداد با بهترین کیفیت مسابقات را در ۲ بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد کرد.

وی افزود: برای اینکه کیفیت مسابقات را بالا ببریم رکوردهای ورودی مناسبی را برای این رقابت‌ها قرار داده‌ایم. از ظرفیت داوران همه استان‌ها برای برگزاری این مسابقات استفاده می‌کنیم.

انوشیروانی خاطرنشان ساخت: یکی از اهداف ما از برگزاری این المپیاد این است که می‌خواهیم ظرفیت تیم‌های پایه را بالا ببریم و بعد از پایان مسابقات و مشخص شدن نفرات برتر اردوهای مداوم برای آنها بگذاریم که بازدهی لازم را به دست آوریم.

سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری با بیان اینکه از تلاش‌های وزارت ورزش و جوانان برای برنامه‌ریزی و برگزاری منسجم این رویداد مهم تشکر می‌کنم، افزود: با توجه به شرایطی که وزنه‌برداری کشور از لحاظ کمی و کیفی دارد برگزاری این المپیاد با کیفیت و استاندارد بالا بسیار مهم است و می‌توانیم از ظرفیت نوجوانان و استعدادهایی که در این المپیاد مشخص خواهند شد برای المپیک ۲۰۲۸ و ۲۰۳۲ استفاده کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: یک نسل از دل این المپیاد پیدا خواهیم کرد که باید برنامه‌ریزی ۱۰ ساله روی آنها انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.