جذب کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان مرکزی ۸۱ درصد افزایش یافت

 جذب کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان مرکزی ۸۱ درصد افزایش یافت

حجت‌الاسلام و المسلمین« سیدعبدالمهدی موسوی» روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، افزود: ۲۸ میلیارد ریال در ۶ ماه اول سال گذشته به حساب ستاد دیه استان مرکزی واریز شد که این مبلغ امسال به ۵۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان مرکزی گفت: همزمان با ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و با اعلام فراخوان کمک به آزادی زندانیان در این ایام با کمک خیران نیک اندیش ۲۶ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان از زندان آزاد شدند.

حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی در ادامه افزود: مبلغ کل بدهی این مددجویان ۲۱۴ میلیارد و ۳۴۳ میلیون ریال بوده که از محل منابع مالی کمک‌های خیرین به ستاد دیه استان، گذشت شکات، پذیرش اعسار توسط قضات، اعطای تسهیلات از طریق بانک ها و موسسات مالی و اعتباری تامین شده است.

وی اظهار داشت: اکنون ۱۱۰ نفر از محکومین جرایم غیرعمد محکومیت‌های مالی دیه، مهریه و نفقه، در زندان های استان منتظر کمک خیران هستند و مردم خیر و نوع دوست استان مرکزی برای آزاد سازی زندانیان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ یا به شماره کارت ۸۲۰۷- ۹۹۸۵-۹۹۱۸- ۶۰۳۷ نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.