فرماندار زنجان: امید به جامعه پمپاژ کنیم

فرماندار زنجان: امید به جامعه پمپاژ کنیم

به گزارش خبرنگار ایرنا، پرویز خالقی روز چهارشنبه در جریان بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز زنجان با بیان اینکه سلاح جهاد تبیین، رسانه ها هستند، افزود: عده ای فکر می کنند جهاد تبیین فقط گزارش عملکرد است ولی این موضوع در گرو بهره گیری مطلوب از ظرفیت رسانه ها است.

وی خاطرنشان کرد: رسانه های بیگانه و معاند نقش یک آینه کج نما را در رابطه با ایران ایفا، داشته هایمان را کتمان می کنند و نداشته ها و نواقص را به رخ می کشند و دستاوردهای نظام را کوچک جلوه می دهند.

فرماندار زنجان با بیان اینکه امروز قدرت دست کشوری است که رسانه های قدرتمند دارد، گفت: با این رسانه ها می توانند خلاف آنچه واقعیت دارد را القا کنند.

خالقی اظهار داشت: در شرایط کنونی مهندسی افکار عمومی دست رسانه ها است و اگر رسانه های قدرتمندی نداشته باشیم در بازتاب و تبیین دستاوردها موفق نمی شویم.

وی تصریح کرد: امروز قدرت قلم اصحاب رسانه قوی تر از مسلسل ها در جنگ های دوران گذشته است.

خالقی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت حرکت در مسیر تحول فرهنگی در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه ها در این خصوص نیز نقش تعیین کننده دارند.

فرماندار زنجان گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی "ایرنا" در طول سال های فعالیت خود همواره در انعکاس اخبار حرفه ای و به دور از حب و بغض عمل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.